הבורסה המקומית מתפוצצת ולך יש הזדמנות להצטרף

גלה איך להשקיע בבורסה הישראלית

משהו מעניין קורה בישראל: חברות ישראליות חדשות מונפקות, מדדים מרכזיים טסים, חברות קטנות וגדולות מנתרות במאות אחוזים. תצטרף לצוות המומחים של שוק ההון הישראלי

עכשיו במחיר השקה מיוחד

חדר מסחר, קורס מקיף, ללמוד מהטובים ביותר, שידורים חיים עם יועצים מורשים והזדמנות שלך להרוויח מכל הטוב שיש לאומת הסטארט-אפ להציע

מה יקבלו הנרשמים להכשרה החדשה שלנו על הבורסה המקומית?

בוננזה כחול-לבן:

אלה ארבעת הזרזים שאחראים לקפיצה בבורסה המקומית

זרז 1: מערכת ריכוזית שאינה תחרותית

בין אם נאהב את זה ובין אם לא, בענפים רבים במשק הישראלי קיימת ריכוזיות גבוהה. מה שאומר שחברות רבות מצליחות לגזור רווח עצום. אנחנו רואים את זה בעיקר בסקטור המזון, ובמערכת הבנקאית. מצד אחד זה נותן לגיטימציה למחירים הגבוהים שיש כאן, אך מצד שני, למי שמנצל נכון את תנאי המשק – יש הזדמנות להרוויח הרבה כסף מהשקעה נכונה במניות.

זרז 2: השוק האמריקאי בנסיקה מטורפת

כלל אצבע שכדאי שתכיר. כאשר וול סטריט עולה אז הסנטימנט בבורסה בת"א חיובי, כאשר וול סטריט בירידה, אז הסנטימנט בבורסה המקומית יהיה שלילי. זו לא תורה מדויקת אך לרוב כאשר נראה את המדדים המובילים בוול סטריט יורדים, גם אצלנו תהיינה ירידות, ולהיפך. בשנים האחרונות אנחנו רואים את הכסף נשפך בוול סטריט, ובהתאם לכך גם השווקים המקומיים עולים. תראו למשל את הגרף של מדד ת"א 125 בתיאום מדד S&P 500 האמריקאי (בכתום). הם כמעט בהלימה מוחלטת.

זרז 3: תנאי ריבית אופטימליים

כמו שהשווקים בארה"ב משפיעים על השווקים המקומיים בבורסה, כך גם תנאי הריבית של הבנק הפדרלי. בשנים האחרונות הכלכלה העולמית, בהובלת הבנק הפדרלי מובילים מדיניות מוניטרית של ריבית אפסית. מדובר במגמה ממושכת שנכון לעכשיו, לא נראה שיש לה סוף. כמו כן, משבר הקורונה רק הגביר הדחף להשאיר את הריבית ברמה אפסית.

כלל אצבע פשוט נוסף – ברגע שהריבית נמוכה, הכסף שלנו מאבד מערכו כשהוא שוכב בעו"ש או בפיקדון בבנק או לכל הפחות מייצר תשואות אפסיות. לפיכך, משקיעים רוצים לרכוש עוד ועוד מניות כדי לקבל תמורה לכספם.
גם אם הריבית תעלה (והיא אכן תעלה), ככל הנראה היא עדיין תישאר ברמה נמוכה שתמשיך לעודד משקיעים לשים את כספם בבורסות.

זרז 4: מענקי הסיוע המריצו את השווקים

כידוע, מגפת הקורונה יצרה אתגרים עצומים לכלכלה הישראלית וענפים רבים נפגעו. בתגובה למשבר הבריאותי והכלכלי שפקד את ארצינו, גופי המדינה פעלו בזריזות כדי לתת מענה למשק המקומי. ועם שורה של מענקים, הטבות מס ומודל החל"ת המפורסם, החברות הציבוריות בבורסה המקומית רשמו התאוששות מרשימה. לצורך העניין מאז הקריסה בשווקים שהתחוללה במרץ 2020, מדד ת"א 125 התאושש ב-65%.

עכשיו אתה מבין למה שוק ההון הישראלי

יכול להיות מדהים עבורך

חבילת התוכן המלאה של "שוק ההון הישראלי" במחיר השקה!

150×12 ש"ח או 1,800 ש"ח בתשלום אחד.​​

מה מקבלים?

01

למצטרפים הראשונים: וובינר לייב עם עדי גראי

ב-12 בספטמבר יתקיים וובינר עם עדי גראי שיענה על כל השאלות שאתה רוצה לשאול על שוק ההון הישראלי

02

חדר מסחר

חדר מסחר פעמיים בשבוע שיפעל בזמן המסחר בבורסה בת"א. בין השעות 10:30-12:00
*החל מאוקטובר

03

ספריית הסטרימינג של ביג שוט

גישה לספריית הסטרימינג של ביג שוט עם כל מה שחשוב לדעת על שוק ההון הישראלי והשקעות בשוק ההון באופן כללי

נצל את מחיר ההשקה שלנו! הצטרף עוד היום להכשרה על שוק ההון הישראלי

למה שוק ההון הישראלי זה טוב לנו?

פחות בירוקרטיה וסחבת

לא צריך לשלם על עמלות מט"ח, לא צריך לפחד מאינפלציה בארה"ב ולא צריך להחזיק חשבון דולרי בבנק.

כלכלת ישראל במצב מעולה

דירוגי האשראי של סוכנויות הדירוג הבינלאומיות הן מושלמים. כלומר אפשר לתת אמון בשוק הישראלי

אלה מניות שאנחנו מכירים

"תשקיע במשהו שאתה מכיר" זו העצה הכי נבונה על עולם ההשקעות. אנחנו מכירים את רמי לוי, שופרסל, ושטראוס. אנחנו מכירים את טבע ואת המערכת הבנקאית, אנחנו יודעים מהן החוזקות של החברות האלה. לכן, פחות הפתעות צפויות ויותר סיכוי להרוויח.

לא צריך מטבעות זרים

כל המידע זמין לנו בעברית

השקעה בבורסה המקומית זו הזדמנות פז שחייבים לנצל. לא מאמינים לנו?

בוא תראה מה שקרה בבורסה בת"א בשנה האחרונה!!! בחברות הגדולות במשק 

מדד ת"א 35 זינק בשנה האחרונה ב-26%

26% TA-35 🚀

באופנה - מניית פוקס זינקה ב-157%

FOX 157%🚀

במערכת הבנקאות - בנק לאומי זינק ב-56% בשנה האחרונה

56% LEUMI 🚀

הצטרף אלינו לנבחרת ולמד כיצד להכות את הבורסה ולהרוויח כסף מהשוק הישראלי

מי אנחנו?

ביג שוט היא חברה שעוסקת בחינוך והנגשה של ידע וכלים בשוק ההון. אנחנו מאמינים שכיום הדרך הכי טובה לייצר הכנסה נוספת היא באמצעות מסחר בשוק ההון גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך. מאז שהוקמנו פעלנו בעיקר בשוק ההון האמריקאי. לאחרונה, על מנת להגשים את החזון שלנו שהוא לייצר את קהילת הסוחרים הגדולה ביותר בישראל החלטנו לשלב כוחות עם דמויות מוכרות בתעשיית ההשקעות המקומית ולייצר הזדמנות למי ששוק ההון הישראלי מעניין אותו ומדבר אליו.
כתבו עלינו בתקשורת

ללמוד מהטובים ביותר

את הקורס יעביר וילמד עדי גראי

עדי גראי הוא יועץ השקעות מורשה ומומחה בשוק ההון הישראלי מטעם הרשות לניירות ערך. כבר שלושה עשורים שגראי סוחר, משקיע ומלמד על שוק ההון הישראלי.

בתחילת דרכו גראי השתלב "בלב הפועם" של שוק ההון הישראלי כמבצע פעולות בזירת המסחר. לאורך השנים הוא ניהל כספי לקוחות בתיקי השקעה, קרנות נאמנות וחיסכון ארוך כגמל ופנסיה.

כמו ביג שוט, גם גראי מגיע עם רקע עשיר של מסחר נוסטרו, ולאורך השנים הוא עבד בניהול פוזיציות בקרן גידור, בתיווך עסקאות וייעוץ.

כיום גראי סוחר עצמאי. בעיקר בבורסה בת"א. לאורך השנים הוא נשאר מעודכן וקרוב לכל מה שקורה בשווקים.

"עבורי שוק ההון זה דרך חיים, אני מלא בעניין וריגוש מעבר לתמורה הכספית. זה להיות מחובר לברומטר החברתי דרך הפן הכלכלי", עדי גראי

הצטרף אלינו לנבחרת ולמד כיצד להכות את המדדים ולהרוויח כסף משוק ההון הישראלי

שאלות תשובות

בוודאי! אנחנו מתאימים את התכנים שלנו גם לאנשים שמעולם לא קנו אפילו מניה אחת. המטרה והחזון שלנו הם להנגיש את שוק ההון לקהל הרחב כדי לאפשר גם לחסרי ניסיון לייצר הון חזק ויציב.

יש לך 14 ימים לנסות את השירות שלנו וליהנות מהתכנים שנספק לך. במידה ולא תהנה תקבל את כספך חזרה. אנחנו יכולים לחזור על כל מה שרשום בדף כאן מעליך, אבל אנחנו מאמינים כי הדרך הכי טובה שלך להבין עד כמה מיוחדת ההכשרה היא פשוט להצטרף ולחוות אותה בעצמך.

גלה איך להשקיע בבורסה הישראלית

עכשיו במחיר השקה מיוחד: 1,800 ש"ח. השאר פרטים כדי להתקדם לשלב הבא